Projekty

Wizualizacje

Realizacje

Wrocław Pracownia Architektury KrajobrazuWitam wszystkich po zielonej stronie świata...

Działam w zielonej branży od 2007 roku. Wykonuję projekty zagospodarowania zielonych przestrzeni oraz zajmowanie się ich kompleksową realizacją. Przeprowadzę moich Klientów przez wszystkie etapy powstawania ogrodów : projekt, kosztorys i kompleksowy nadzór wykonawczy.

Podczas mojej 10-letniej praktyki zawodowej udało mi się zaprojektować i zrealizować wiele inwestycji na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Były to zarówno ogrody prywatne, jak i zieleń przy firmach, hotelach oraz zieleń publiczna, oto niektóre z nich:

  • Hotel 'Red Baron' w Świdnicy - projekt i realizacja zieleni wokół hotelu
  • Studio reklamy 'Wena' w Oławie - projekt i realizacja zieleni przed firmą
  • TPS w Strzelinie - projekt i realizacja zieleni wokół budynku biurowego
  • Electrolux w Oławie - kompleksowy projekt rewitalizacji zieleni istniejącej wraz z renowacją trawników i automatycznym systemem nawadniającym
  • Bank Spółdzielczy w Oławie - projekt i realizacja zieleni we wnętrzach
  • zakład produkcyjny Faurecia w Jelczu-Laskowicach - projekt i realizacja zieleni na terenie zakładu
  • Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego ze Szkołą Specjalną w Oławie - wsparcie projektowe i realizacja zagospodarowania terenu wokół szkoły oraz dwóch zielonych dachów.
  • Szpital w Oławie - projekt rewitalizacji istniejącego już zielonego dachu wraz z nadzorem wykonawczym
  • oraz wiele ogrodów prywatnych

Moja pracownia architektury krajobrazu (Wrocław i okolice to główny obszar mojego działania) to źródło pomysłów, koncepcji i planów na niebanalne ogrody, które zachwycają zarówno zleceniodawców, jak i ich późniejszych gości czy klientów. Realizuję zlecenia dla firm i osób prywatnych, a potrzeby klientów każdorazowo rozpatruję w sposób indywidualny ? tym cechuje się moje podejście do wszystkich nowych projektów. Moją wymarzoną pracą, ale również pasją jest architektura krajobrazu. Wrocław to miasto, w którym trudno znaleźć dobrego i rzetelnego usługodawcę, wykonującego swoją pracę z dbałością o szczegóły i w cenie, która nie pochłania większości naszego budżetu. Jeśli też tak myślisz ? skontaktuj się ze mną, a rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Wszystkich zaiteresowanych zapraszam do zapoznania sie z zakładką 'oferta' oraz do obejrzenia galerii